Si Rihanna s’bën më nana!

Rihanna ka lansuar edhe produktet e reja nga linja e saj e kozmetikës.


Ylli i muzikës është vet imazhi i markës ‘Fenty Beauty’ ku edhe ka sjellur një fotosesion mahnitës.

30 vjeçarja përmes disa imazheve tejet seksi ka vënë në pah fizikun e saj të kompletuar dhe në disa poza sensuale ajo arriti të jetë në qendër të mediave.

Rihanna dukej në super formë teksa ka paralajmëruar se krahas linjës së produkteve të bukurisë dhe linjës së të brendshmeve në emrin e saj, ajo pas një pauze të gjatë ka filluar punën edhe për projektet e reja muzikore.