‘Single mom’ dhe gjithmonë seksi: Të pasmet e Nora Istrefit duken më bombastike se kurrë në këtë veshje

Këngëtarja, Nora Istrefi ka kohë që nuk ka publikuar projekt të ri muzikorë, mirëpo mundohet të mbajë afër publikun me postime të fotografive në të cilat ajo shfaqet super seksi.


Kështu ka ardh edhe së fundmi me disa poza përvëluese në të cilat trupi i saj duket për t’u marrë lakmi.

E veshur me fustanë të barkë, i doli në pah çdo linjë dhe sidomos të pasmet e saja super bombastike.

Ndryshe, Nora ka kohë që është ‘single mom’ dhe asnjëherë nuk ka pasur ndonjë lidhje publike.