S’kanë fije të marres, burrë e grua pozojnë krejtësisht lakuriq

Wanda sjell imazhe nga fotosesioni i fundit.


Mauro Icardi dhe Wanda kanë punuar së bashku për një tjetër fotosesion, ku çifti janë shfaqur tërësisht të zhveshur.

Ishte modelja latine ajo e cila ka ndarë disa imazhe edhe në Instagram ku shihet në krahët e sulmuesit të PSG-së.

Imazhi në fjalë ka marrë pëlqime pa fund, por edhe komente që përgëzojnë çiftin me të famshëm të momentit në botën e futbollit.