Stine, së shpejti me këngë të re

Reperi shqiptar Stine nuk e ka ndërmend të ndalet duke sjell projekte të reja muzikore.


Pak ditë pas lansoi “Ti dhe Unë”, reperi ka njoftuar fansat se së shpejti do e sjell dhe një këngë të re.

“Soon (së shpejti…)”, ka qenë mbishkrimi që ia ka lënë një fotoje që e ka publikuar në Instagram, që cilën supozohet se është e nxjerrë nga xhirimet e klipit të ri.

Por Stine nuk ka zbuluar më tepër detaje. Këto projekte që po i lanson janë pjesë e albumit të tij të ri. /Reporteri.net/.