Tayna i vë “flakën” Instagramit, përmes një video tregon asetet e saj

Reperja Tayna, ka ardhur mjaft provokuese me pozën e fundit të postuar në Instagram.


Ajo ka ndarë me 1.5 milionë ndjekësit e saj një video, ku shfaqet e veshur me një fustan transparent, ku në pah nxjerr linjat e përsosura.

Nga krahu tjetër fansat e kanë pëlqyer shumë video, pasi nuk i kursyen pëlqimet dhe komentet për bukuroshen.

Përbri videos së publikuar, reperja shkroi: “shumë shpejt”, duke lënë të nëkuptohet se një projekt i ri mund të publikohet së shpejti.