Tayna “përvëluese” nga plazhi

Ka vetëm tre ditë që ajo ka lansuar projektin më të ri “Kce” e cila ka grumbulluar rreth 3 milionë klikime, e suksesin e saj ajo po e shijon në ishujt e “Phi Phi”.

Tayna është padyshim senzacioni i muzikës kosovare dhe ndër artistet më aktive në skenë, shkruan Reporteri.net

Ajo ka publikuar 3 fotografi tejet tërheqëse dhe atraktive gjë që ka bërë që ndjekësit e saj të shpërthenin në komente për yllin e ri të skenës kosovare.

“E dua jetë time” ka përshkruar ajo këtë fotografi.

“Hallakam si n’jungle” ka përshkruar këtë foto duke i’u referuar hitit më të ri që ajo ka lansuar para 3 ditëve.


/Reporteri.net/