Tayna s’ndalet, provokon fort në foton e fundit

Doruntina Shala që njihet me emrin artistik Tayna, është ndër këngëtaret më të pëlqyera për momentin.


Çdo këngë e saj bëhet hit dhe është prezente thuajse në çdo klub, por jo vetëm.

Përveç si këngëtarja më “in” ajo njihet edhe për bukurinë e saj, për format trupore që i ekspozon shpesh, shkruan Reporteri.net.

Kështu ka bërë edhe së fundmi përmes një InstaStory, ku tregon se është ndër femrat më seksi shqiptare.

Kujtojmë se kënga “Sicko”, është projekti i fundit i saj që u vlerësua jashtëzakonisht nga publike. /Reporteri.net/.