Të dashurin e Dua Lipës e tradhëtojnë sytë, fiksohet pas Jennifer Lopezit

As Isaac nuk mundi të rezistojë pa shikuar trupin bombastik të Jennifer Lopez.


Dua Lipa ka debutuar mbrëmë në eventin e Met Gala dhe për këtë mbrëmje të vepantë ajo ka vendosur të shoqërohet nga i dashuri i saj, Isaac Carew.

E megjithëse e dashura e tij është dukur për mrekulli, Isaac i ka pasur sytë te dikush tjetër.

Bëhet fjalë për Jennifer Lopez, e cila si gjithmonë, ka treguar për mrekulli trupin e saj bombastik.

E derisa JLo po pozonte në tepihun e kuq, Isaac po kalonte prapa saj dhe nuk mundi pa kthyer kokën për të parë bukuroshen dhe fokusi i tij patjetër ishte tek të pasmet e Lopez.