Teuta Krasniqi flet për rolin ku doli nudo: E kam ditë që ka me u folë 7 vjet për të

Aktorja e njohur kosovare, Teuta Krasniqi, ka folur për rolin e saj në filmin ‘Engjujt janë larg’.


Në emisionin ‘SHOW TIME’ ajo flet edhe për pjesën ku shfaqet nudo në këtë film, shkruan Reporteri.net.

Se si i ka pritur ajo reagimet nga publiku shqiptar, mund ta kuptoni në videon e mëposhtme.

Emisioni ‘SHOW TIME’ është prodhim i Gazetës Online ‘Reporteri.net’ dhe transmetohet çdo të shtunë në ora 19:30 në RTV Dukagjini.
/Reporteri.net