Teuta Krasniqi si vegane shembullore tregon se a do pranonte një rol ku duhet të hajë mish

Njëherë e nisi si vegjetariane, ndërsa tani ka kaluar në një stad më tutje dhe jeton si vegane.


Aktorja e famshme kosovare Teuta Krasniqi, nuk ha më mish e as produkte të qumështit dhe as vezë dhe këtë stil jete e promovon për ndjekësit e saj në mënyra të ndryshme, shkruan Reporteri.net.

E ftuar në emisionin ‘SHOW TIME’, aktorja ka treguar se si do vepronte nëse do i ofrohej një rol ku do i duhej të hante mish.

Përgjigjen e saj mund ta ndiqni në videon e mëposhtme.


Emisioni ‘SHOW TIME’ është prodhim i Gazetës Online ‘Reporteri.net’ dhe transmetohet çdo të shtunë në ora 19:30 në RTV Dukagjini.
/Reporteri.net