‘Thumb’ për Patrisin? Tuna tërheq vëmendje me këtë postim

Tuna bëri fansat kureshtar se kujt po ia dedikon postimin e fundit.


Altuna Sejdiu-Tuna dhe Patris Berisha ka pak kohë që u bënë prindër për herë të dytë.

Tuna kishte arritur që për nëntë muaj ta mbante të fshehtë shtatzëninë, derisa kur e solli në jetë Zenin e vogël.

Muajt e fundit është përfolur shumë raporti i saj me Patrisi, ku thuhet se dyshja kanë një krizë në lidhje.

Së fundi, Tuna u hodhi ‘flakë’ këtyre zërave me anë të një postimi ‘thumbues’, i cili supozohet t’i drejtohet Patrisit.

“Nëse doni një përgjigje të vëretë nga një narcist, pyetini se çfarë i kanë bërë ish-at, pastaj dëgjoni me kujdes, ata po përshkruajnë në fakt veten e tyre”, shkruan ajo.

Ndryshe, këngëtarja ka kohë që nuk ka qenë aktive me këngë të reja, por është përqendruar më shumë në familje.