U komentua shumë fiziku i saj, Genta Ismajli shtatzënë?

Genta Ismajli ka habitur të gjithë me pamjen e saj të re, saktësisht fizikun.


Këngëtarja është shfaqur përmes një video në Instagram krejtësisht ndryshe nga ajo që kishim parë deri vonë, shkruan Reporteri.net.

Ismajli shfaqet edhe me barkun e fryrë e që rrjeti ka shpërthyer me komente duke thënë se këngëtarja është shtatzënë.

Ndryshe, këngëtarja u bë kohë që jetën e saj po e bën mes Turqisë, Zvicrës dhe Amerikës, ndërsa po shijon edhe lidhjen e dashurisë me biznesmenin turk, Usta.