Vajza alivanoset në koncert, këngëtari Meda e shpëton

Në një prej diskotekave më të mëdha të shqiptarëve, thuajse të gjitha femrat u mblodhën për të ndjekur performancën e Taynës dhe Medës.

Por numri i madh i të pranishmëve bëri që disa vajza të alivanosen. Madje një gjë e tillë u pohua edhe nga vetë Tayna në Instagram.

Por një video e publikuar në rrjetet social ka treguar edhe momentin kur këngëtari Meda reagon shpejtë për të shpëtuar një nga të pranishmet që po alivanosej.

Meda

Meda shpëton një vajzë në koncert

Gepostet von Inspirimi am Montag, 11. März 2019