Vajza e Lutfi Hazirit ia vë flakën Instagramit me fotografinë e fundit

Vajzat e Lutës janë të njohura për publikun.


Lotina, Kënga e Mimasi janë tri vajzat e kryetarit të Gjilanit të cilat falë aktivitetit në rrjetet sociale shpesh zënë hapësirat e mediave rozë.

Lotina thuhet të jetë më e përmendura në mediat rozë edhe për shkak se më herë ishte aluduar një lidhje e mundshme mes saj dhe djalit të Thaçit, Endritin.

Së fundmi, ajo ka provokuar me disa imazhe në të cilat ka treguar gjoksin më shumë se që duhet.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lotina Haziri (@lotinahaziri)

Natyrisht kjo paraqitje e saj u komentua goxha shumë nga ndjekësit në instagram.