Vajza e Lutfi Hazirit përsëri shfaqet ‘hot’, vëmendjen ia merr çanta me çmim marramendës

Vajza e Lutfi Hazirit, Lotina, tani është një nga fytyrat më të komentuara në medie.


Me pozat tejet atraktive, Lotina Haziri merr vëmendjen e ndjekësve të saj, shkruan Blic.

Së fundmi, ajo ka postuar një fotografi në rrjetet sociale ku përsëri ka vënë në fokus gjoksin e saj.

E shoqëruar nga një çantë me çmim marramendës, ajo na bëri me dije se është duke shijuar jetën e saj, dhe nuk i bëhet vonë për asgjë