Vështirë se do ta njihni, ajo ka ndryshuar komplet dukjen

Khloe Kardashian ka bërë ndryshime në dukjen e saj, tani duket si kurrë më parë.


Me flokë kaçurrele, e veshur e tëra me të bardha, ajo duket në super formë.

34 vjeçarja ka dëshmuar se ka lënë prapa  krahëve ndarjen nga basketbollisti, Tristan Thompson.

Kujtojmë që muaj më parë Tristan tradhtoi yllin televiziv me mikeshën e ngushtë të Kylie Jenner, Jordan Woods.

Khloe dhe Tristan janë prindër të një vajze që e pagëzuan me emrin, True.