Vigani flet me emër: Këtë femër shqiptare do e doja në shtrat

Ish-konkurrenti i reality show ‘Big Brother Albania’, Vigan Shehu, ka folur për jetën e tij private dhe profesionale.


Së fundmi ai ka qenë i ftuar në emisionin ‘SHOW TIME’ në rubrikën ‘Në shtrat me…’, ku ndër të tjera ka thënë edhe emrin e femrës shqiptare që do donte ta kishte në shtrat.

Se për kë bëhet fjalë, mund ta kuptoni në videon e mëposhtme.


Emisioni ‘SHOW TIME’ është prodhim i Gazetës Online ‘Reporteri.net’ dhe transmetohet çdo të shtunë në ora 19:30 në RTV Dukagjini.
/Reporteri.net