Yllka Kuqi veten në qef, thotë se e kopjon modelja e njohur

Këngëtarja Yllka Kuqi ka ndarë disa imazhe në ‘Instagram’.


Artistet i kanë shkruar disa fansa të saj se ajo duket si e dashura e këngëtarit me famë botërore Justin Bieber.

Sipër fotove ajo ka shkruar: ‘Kjo që m’kopjon mu‘ si dhe i ka vendosur disa emoy duke buzëqeshur.

Shikoni foton e mëposhtme:

Ndryshe, Yllka është aktive në rrjete sociale ku ndan postime të shumta.