Zarfi i zi në shtëpi, “Big Brother” çon automatikisht në nominim banorin më të ri të shtëpisë

Xhonatan Islami, një prej dy banorëve më të ri të Big Brother VIP Albania 2 është dënuar sonte nga “Vëllau i Madh” pasi ka thyer një prej rregullave bazë të programit.

Xhonatani, i cili i është bashkuar shtëpisë para tre ditësh, ka thyer rregullat duke i dhënë Oltës informacione nga jashtë, shkruan Gazeta Online Reporteri.net.

Si pasojë e këtij veprimi, i njëjti është dërguar automatikisht në nominim.

Përndryshe, Xhonatan Islami është përfaqësues i Shqipërisë dhe Kosovës për 8 vite në sportin e fluturimeve të lira, “Paragliding”, ku është shpallur edhe kampion. /Reporteri.net/.