Zbulohet gjinia e fëmijës së katërt të Ermalit dhe Arianës

Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij Ariana, së shpejti pritet të bëhen prindër për të katërtën herë.


Ndërsa tashmë është zbuluar edhe gjinia e foshnjës, sipas burime të Prive ata janë në pritje të një vajze.

Kujtojmë që Ermali dhe Ariana kanë dy vajza Bunën, Erën, dhe djali, Arti.

Ndryshe, Ermali po vazhdon të jetë aktiv me koncerte dhe projekte muzikore.