Zbulohet një tjetër konkurrente e Big Brother VIP Albania 2

Tashmë kanë filluar të dalin emrat e konkurrentëve të parë të Big Brother VIP Albania.

Pak kohë është raportuar se dy nga këta emra që do të jenë pjesë e BBV, janë Kiara Tito dhe Albi Nako.

Por nuk mbaron këtu, së fundmi burime për Kryefjala kanë thënë se një tjetër konkurrente që do i bashkohet banorëve të Big Brother Albania është Kejsi Meidini, vajza e Sabianit.

Kejsi është përfolur edhe vitin e kaluar për tu bashkuar me Sabianin por duket se është futur që këtë eksperiencë ta përjetojë e vetme.