“Zotit”, kënga e re nga reperi Elinel

Reperi i njohur shqiptar, Elinel vazhdon të sjell projekte të reja për fansat e tij, shkruan Reporteri.net.


Ai ka publikuar këngën më të re të cilës i ka bërë dhe videoklipin.

“Zotit” titullohet kënga, tekstin e së cilës e ka shkruar vetë Elinerl, derisa muzika është bërë nga “Cricket Music.

Edhe kjo këngë pritet të ketë sukses si edhe ato të mëhershmet që ka lansuar artisti. /Reporteri.net/.