21 vjeçari shqiptar shtyp për vdekje të moshuarën

Një 21 vjeçar ka përplasur për vdekje këtë pasdite një grua 65 vjeçare. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në aksin Milot- Fushë Krujë.


I riu me inicialet I.M, 21 vjeçar, ka goditur me furgonin që drejtonte të moshuarën, teksa kjo e fundit po kalonte rrugën. 65 vjeçarja ka ndërruar jetë. Mësohet se gruaja ishte endacake.

Ndërkohë policia ka nisur hetimet mbi aksidentin dhe ka shoqëruar në komisariat të riun.