77 vjeçari vret veten me armën e gjuetisë

Një i moshuar është gjetur i vdekur në banesën e tij paraditen e sotme.


Ngjarja ka ndodhur në Fushë-Milot, teksa dyshohet se 77 vjeթari është vetëvrarë me armë gjahu.

Policia thotë se ditën e sotme, rreth orës 10;40 në Fushë-Milot, Kurbin në banesën e tij dyshohet se është vetëvrarë me armë gjahu shtetasi T.K, 77 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.