Aksident në Llogara, 3 të plagosur, 2 prej tyre në gjendje të rëndë

Një aksident mësohet se ka ndodhur në qafën e Llogarasë mbrëmjen e sotme.


Sipas burimeve të policisë janë 3 persona që kanë mbetur të lënduar.

Ndërkohë, informacione paraprake bëjnë me dije se dy prej tyre janë në gjendje të rëndë.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po mundohet të zbardhë shkaqet e aksidentit.