Aksident tragjik në Tiranë: 27-vjeçari humb kontrollin e makinës, tre të vdekur

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Kodër-Kashar ku kanë humbur jetën 3 persona. Sipas njoftimit të policisë sipasojë e aksidentit kanë ndërruar jetë shtetasit me iniciale L.S, I.S dhe D.D.


Ndërkohë drejtuesi e mjetit, 27 vjeçari me iniciale Z.M ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve

Vijon puna nga grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.