Berisha-Ramës: Je i pashpresë, mund të blesh dhe shesësh Bashën, por kurrë PD-në dhe demokratët!

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video në Facebook në të cilën i ka drejtuar mesazh kryeministrit të vendit, Edi Rama.


Në video Berisha dëgjohet të thotë se Edi Rama mund të blerë dhe të shesë Bashën, por kurrë Partinë Demokratike dhe demokratët shqiptarë.

“Mund të blesh dhe të shesësh Edi Rama, Lulzim Bashën. Por, kurrë Partinë Demokratike dhe demokratët shqiptarë.

Kjo është përfundimtare. Je i pashpresë”, shprehet ish-kryeministri i vendit dhe lideri historik i PD-së.