Gruaja thirri të dashurin të sqaronte ndarjen, dalin pamjet nga banesa ku ndodhi krimi në Kavajë

Këto janë pamjet nga banesa ku ndodhi ngjarja e rëndë në Kavajë pak pas mesnatës së të mërkurës, rreth orës 00.40, në Lagjen nr. 2 në Kavajë.


Sipas policisë, Dritan Haxholli, banues në Kavajë, ka hyrë në banesën e shtetases M. Q.

Në banesë ndodhej dhe shtetasi Bledar Toci, banues në Kavajë, punonjës i Policisë së Burgjeve.

Viktimë ka mbetur Dritan Haxholli, ndërsa i plagosur polici i Burgjeve Bledar Toci.