Edi Rama befason sërish me veshjen

Kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama shpeshherë e shohim me veshje interesante në takime qoftë brenda apo jashtë vendit.


Ai sërish ka dalluar me veshjen e tij gjatë një vizite që ka bërë në fshatin Linas, njësisa Adminitrative Mollas në Cërrik, ku ka shikuar nga afër punimet që po kryhen në rrjetin elektrik, raporton Reporteri.net.

Në fotot që ka publikuar kryetari i grupit parlamentar të PS-së Taulant Balla, kryeministri Rama shihet i veshur me një lloj pallto të gjatë, trenerka dhe atlete, për dallim nga bashkëpartiaku Balla që është i veshur më serioz. /Reporteri.net/.