Është gjetur i vetëvarur një 39-vjeçar nga Elbasani

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Elbasan mesditen e sotme.


Raportohet se në lagjen “Brigada 17 Sulmuese”, në banesë është gjendur i vetëvarur pa shenja jete shtetasi G.B., 39 vjeç.

Nga këqyrja paraprake e kufomës nuk janë konstatuar shenja dhune.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.