Gjendet e djegur një makinë në Elbasan, dyshohet se është përdorur për ngjarje kriminale

Një automjet është gjendur plotësisht i djegur mbrëmjen e kësaj të shtune në fshatin Gracen.


Sipas Report TV makina është gjetur në aksin e vjetër Elbasan- Tiranë, një zonë me shumë pak lëvizje dhe është pa targa.

Nuk dihet se kujt i përket kjo makinë dhe as motivet se djegies, teksa nuk përjashtohet mundësia të jetë e qëllimshme.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje ku po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave.