Hidhet nga kati i 3-të i pallatit, shpëton mrekullisht 35 vjeçari

Një 35-vjeçar, i cili është hedhur nga kati i 3-të i një pallati në Korçë, ka shpëtuar mrekullisht.


Burime për RTV Ora nga blutë e qytetit bëjnë me dije se i riu M.Prifti vuante nga depresioni dhe kurohej prej kohësh.

Aktualisht i riu ndodhet në spitalin e Korçës ku po merr mjekimin e nevojshëm, ndërsa mësohet se ka marrë dëmtime kryesisht në kokë.