Hidhet nga kati i 8-të i pallatit, vdes 60-vjeçari në Fushë Mëzes

Një 60-vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga kati i 8-të i pallatit.


Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme rreth orës 16:00 në Fushë Mëzez Kashar.

“Dyshohet se në kushte të rënduara psikologjike, është vetëhedhur nga kati i 8-të i banesës një shtetas ende i paidentifikuar rreth 60 vjeç,i cili për pasojë ka ndërruar jetë”, njofton policia.

Grupi hetimor po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe identifikimin e trupit të pajetë.