I mbuluar me dhe, gjendet i vdekur një 45 vjeçar në Shqipëri

Mediat shqiptare raportojnë se një person rreth 45 vjeç është gjetur i pajetë në njësinë Xibër të Klosit.


Mësohet se viktima ishte i mbuluar me dhe, ndërsa është gjetur nga banorët. 45-vjeçari ishte shpallur në kërkim katër ditë më parë.

Detaje të tjera në vijim…