Lezhë, i moshuari vetëplagoset me armë gjahu

Një 77-vjeçar është vetëplagosur me armë gjahu. Ngjarja ka ndodhur në Lezhë, mbrëmjen e sotme (20 prill).


“Më datë 20.04.2019, rreth orës ‪21:10, në fshatin Gajush, Lezhë, në oborrin e banesës së tij dyshohet të jetë vetëplagosur me armë gjahu shtetasi P.I , 77 vjeç, i cili ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve”, sqaron policia.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.