Mbytet një turiste serbe në Durrës

Një turiste serbe është mbytur në Durrës.


Policia thotë se ngjarja është ka ndodhur mëngjesin e sotëm, ku thuhet se e ndjera ishte duke u larë në det, përcjellë Reporteri.net

Reklamë

“Dyshohet se është mbytur duke u larë në det shtetasja serbe D. S., 60 vjeçe” informon policia.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.