Momenti kur Rama i kërkon Varlehyit ta heq maskën

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama është takuar me Oliver Varhelyi duke i dhënë atij dorën në shkallët e pallatit të Brigadave.


Teksa është afruar pranë tij, Rama i ka kërkuar të heqë maskën.

Varhelyi ka shkëmbyer një batutë me kreun e qeverisë shqiptare dhe është futur në ndërtesën ku po mbahet samiti i Ballkanit Perëndimor pa maskë.