Përmbyset automjeti në Xibrakë

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Xibrakë në aksin Elbasan-Librazhd, ku një automjet është përmbysur por fatmirësisht pa pasoja në njerëz.


Automjeti mësohet të ketë humbur drejtimin për shkak të lagështirës në rrugë.

Në automjet ndodheshin katër persona të cilët kanë pësuar dëmtime të lehta, raporton shqiptarja.com.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje për të bërë zbardhjen e plotë të ngjarjes.