Aksident i rëndë, shoferja del nga dritarja e tronditur

Një aksident u regjistrua këtë të shtunë në Vlorë, pranë spitalit psikiatrik. Siç mund të shihni nga fotot e siguruara nga gazeta SHQIP, një makinë është kthyer tërësisht përmbys, por fatmirësisht nuk ka të lënduar.


Dyshohet se shkak për aksidentin u bë shpejtësia e madhe. Shoferja u përpoq të devijonte rrugë, por humbi kontrollin dhe mjeti u përplas me bordurën e me pas me një pemë.

Drejtuesja e makinës ka dalë nga dritarja e pjesës së pasme të makinës, e tronditur por fatmirësisht pa plagë.