Përplasen dy automjete në Fier, 4 të lënduar

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në aksin rrugor Levan-Fier.


Report Tv mëson se si pasojë e përplasjes së një mjeti tip Benz dhe një Toyota, kanë mbetur të lënduar katër persona, një prej të cilëve në gjendje të rëndë.

Ndërkohë janë dëmtuar rëndë edhe dy automjetet të cilët janë përplasur me njëri-tjetrin. Si pasojë e përplasjes janë shkaktuar radhë të gjata kilometrike në këtë aks rrugor.