Tërmet tjetër në Shqipëri

Një tjetër tërmet ka goditur vendin vetëm disa minuta më parë.


Sikurse raportohet nga EMSC, lëkundja ishte 3.5 Rihter, me thellësi 10 km dhe epiqendër 8 km nga qyteti i Lushnjes.

Kujtojmë se që nga nata e mbrëmshme një sërë tërmetesh janë regjistruar në Shqipëri.