Tronditet Fieri, 50-vjeçari vritet me armë zjarri në orët e para të mëngjesit

Një 50-vjeçar është vrarë me armë zjarri në Fier mëngjesin e sotëm, rreth orës 06:00. Ngjarja ka ndodhur në lagjen Sheq i Madh.


Policia njofton se viktima është shtetasi me inicialet A.T.

Në vëndngjarje ka shkuar grupi hetimor dhe po punon për identifikimin e autorit dhe zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Janë ngritur pika kontrolli në të gjitha hyrje daljet e qytetit dhe po vijon krehja e zonës nga shërbimet e Policisë Fier dhe FNSH Fier.