U akuzua se është në lidhje me vajzën e Linda Ramës, Cakaj: Nuk jam në lidhje

Ministri i Jashtëm në Detyrë, Gent Cakaj ka mohuar se është në lidhje me vajzën e Linda Rames.


“Kjo është një çështje me qëllime dashakeqe me të cilën unë do ballafaqohem në gjyq. Unë jetoj vetëm. Nuk jam në lidhje. Kjo është produkt i një fantazie dashakeqe politike dhe unë turpërohem që duhet të flas për këtë”, ka deklaruar Cakaj në Opinion, shkruan Reporteri.net.

Kujtojmë se është hera e parë që Cakaj flet publikisht për thashethemet e ngritura mbi të në lidhje me vajzën e Linda Ramës.

Zërat që Rea dhe Genti mund të ishin në një lidhje nisën që kur Rama propozoi emrin e Cakajt për ministër të Jashtëm. /Reporteri.net/.