Vdes 30-vjeçari pasi biçikleta e tij u godit nga makina, drejtuesi i automjetit largohet nga vendngjarja

Një person që udhëtonte me biçikletë ka humbur jetën mbrëmjen e së enjtes në një aksident rrugor që u regjistrua në fshatin Qenas të Fierit.


Sipas policisë, viktima Q. M., rreth 30 vjeç, banues në fshatin Mbrostar po lëvizte me biçikletë, kur u përplas nga një makinë, në afërsi të një pike karburanti.

Drejtuesi i mjetit të përfshirë në aksident u largua nga vendngjarja dhe policia po punon për identifikimin dhe kapjen e tij.