Veliaj gjobit PD-në për urinim në publik: Parti që i shpëton në brekë!

Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj njofton gjobëvënien e PD-së për urinim në publik, ai tregon që është hera e pestë që PD-ja gjobitet për urinim në publik.


Në një postim në facebook, Veliaj shkruan se paratë PD-së do t’i merren direkt nga llogaria, ndërsa shton se hipokrizia e “Mbro Teatrin” duket qartë tek ndërtesa e Gherardo Bosios.

Postimi i plotë:

PD gjobitet për të 5-ën herë për organizime të urinimit publik! Si dhe më parë, paratë do t’i merren direkt nga llogaria!

Imagjino ç’alternativë qeverisëse është një parti që i shpëton në brekë!

Hipokrizia e “Mbro Teatrin” duket qartë tek ndërtesa e Gherardo Bosios.