Vetura del nga rruga, lëndohen tre persona

Një aksident automobilistik është regjistruar këtë të diel në Dukat të Vlorës.


Një automjet ka dalë nga rruga dhe mësohet se si pasojë e aksidentit kanë mbetur të plagosur tre persona.

Ata janë dërguar menjëherë në spital për të marrë ndihmën mjekësore. Fatmirësisht ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Shërbimet e policisë vijojnë hetimet për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.