×
 • Sport
 • Sport

  BNE-ja mposht një tjetër ekip serb

  Reporteri
  06 Qershor 2023 | 19:43

  Ekipi kosovar në videolojën CS:GO, Bad News Eagles ka triumfuar bindshëm ndaj ekipit serb Jake Bube, në kuadër të turneut “RES Adriatic League Season 2”.

  BNE-ja triumfoi 2:0 në harta, ndërsa i duhen edhe dy fitore për ta fituar turneun.

  BNE-ja fitoi 16:12 në hartën “Inferno” të zgjedhur nga Jake Bube, dhe 16:11 në “Mirage” që e zgjodhi vetë ekipi kosovar.

  BNE-ja fitoi edhe të hënën mbrëma ndaj një ekipi serb. Mposhti Sangrijan me 2:0.

  BNE mposht ekipin serb Sangrija në CS:GO

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!