Çfarë Miloti, s’e ka ndërmend të ndalet me supergola, shikojeni se si ia terron Heidenhemit

Milot Rashica ka kaluar në epërsi Werder Bremenin me anë të një super goli që e realizoi në minutën e shtatë


Werder Bremen është duke luajtur me Heidenheim në kuadër të Kupës së Gjermanisë ku Rashica ka zhbllokuar rezultatin pas vetëm 7 minutave lojë, shkruan Reporteri.net

Ylli nga Vushtrria realizoi një gol jashtëzakonisht të bukur dhe kështu vazhdon me formën brilante me Werderin.

Rashica nga distanca lansoi një goditje e cila ishte e pakapshme për portierin kundërshtarë. /Reporteri.net/