Chelsea dhe Liverpool shkojnë në vazhdime

Në “BJK Vodafone Arena” të Istambul po luhet Superkupa e Europës mes Liverpoolit dhe Chelsea.


Ndeshja ka shkuar në vazhdime pas rezultatit 1 me 1 në kohën e rregullt.

Ishin “blutë” nga Londra ata që dolën në epërsi me golin e francezit Giroud.

Mane barazojë për Liverpoolin në fillim të pjesës së dytë.