Dëshira e madhe e Neymarit: Ajo çfarë dua më së shumti është të luaj bashkë me Messin vitin e ardhshëm

Neymar e ka shprehur haptazi dëshirën që për të luajtur me Lionel Messin


Messi është në vitin e fundit të kontratës me Barcelonës dhe verën e ardhshme pritet të largohet nga Camp Nou, shkruan Reporteri.net

Argjentinasi kishte bërë kërkesën për largim edhe në këtë vit, por në fund vendosi të qëndronte.

Neymar mbrëmë pas ndeshjes kundër Manchester Unitedit tha se dëshira tij është që në vitin e ardhshëm të luaj së bashku me Messin.

“Ajo çfarë unë dua më së shumti është që të luaj përsëri me Messin. Sigurisht ne duhet të luajmë së bashku vitin tjetër,” ka thënë Neymar. /Reporteri.net/